Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Leguła-Leszczyńska cluster category lead w Mindshare Polska

Karolina Leguła-Leszczyńska ma ponad 25-letnie doświadczenie w obszarze mediów i marketingu (fot. materiały prasowe)

Karolina Leguła-Leszczyńska w Mindshare Polska objęła rolę cluster category lead w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z  firm FMCG.

Do zespołu Mindshare Polska dołączyła w listopadzie 2023 roku, obejmując stanowisko strategy, business development. Do jej zadań należało m.in.: dostarczanie strategii mediowych dla klientów agencji, prowadzenie warsztatów strategicznych z zakresu analizy konsumenckiej i mediowej oraz współpraca z zespołami klienta w zakresie planowania kampanii zarówno internetowych, jak i offline. Od kwietnia 2024 poszerzyła zakres obowiązków w ramach struktury Open Mind, gdzie odpowiada za obsługę klienta z branży FMCG.

Leguła-Leszczyńska karierę rozpoczęła w 1995 roku, dołączając do McCann Erickson, gdzie przez pięć lat jako media group head odpowiadała za planowanie i kupowanie mediów dla takich marek, jak: L’Oréal, Hochland, Polpharma czy Coca-Cola. Przez kolejne 17 lat, początkowo jako group account director, a później jako marketing & new business development director w Universal McCann, odpowiadała za planowanie strategiczne, współpracując m.in. z Microsoft, Allegro, Hasbro, Bakoma, GSK, General Motors, Aviva.

W latach 2019-2023 pracowała po stronie marek Runmageddon jako marketing director, a następnie odpowiadając za obszar brand management w Oferteo SA. Współpracuje również z OFF Festival, gdzie odpowiada za kampanie reklamowe i patronaty mediowe. Posiada doświadczenie w roli audytora mediowego w ramach własnej działalności gospodarczej, CERCO.

(AMS, 23.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.