Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Kostyra przechodzi z Viaplay do TVN Warner Bros. Discovery

W TVN Warner Bros. Discovery Kostyra będzie komentatorką, prowadzącą studio i "Sport" po "Faktach", a także ekspertką i reporterką (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

Zajmująca się m.in. tenisem i piłką nożną dziennikarka sportowa Justyna Kostyra przeszła z Viaplay do TVN Warner Bros. Discovery (TVN i Eurosport).

- Justyna Kostyra dołączyła do TVN Warner Bros. Discovery. Będzie komentatorką, prowadzącą studio i "Sport" po "Faktach", a także ekspertką i reporterką. Widzowie usłyszą ją już podczas rozpoczynającego się w niedzielę turnieju Roland-Garros - przekazało nam biuro prasowe nadawcy.

Czytaj też: Świrski nie ukarał TVN 24 za "Kropkę nad i" z prof. Engelking. Ale poucza o pluralizmie

Kostyra w Viaplay pracowała od jesieni 2021. Wcześniej była związana z Polsat Sport, a w przeszłości ze Sportklubem oraz Orange Sport.

(MNIE, 21.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.