Dział: RADIO

Dodano: Maj 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Korus i Roch Kowalski w Polskim Radiu 24, a w portalu - Sylwia Bagińska

Roch Kowalski jako prowadzący poranek w Polskim Radiu 24 zadebiutował w piątek (screen: YouTube.com/Polskieradio24_pl)

Polskie Radio 24 rozpoczęło współpracę z Jakubem Korusem z "Newsweek Polska" i Rochem Kowalskim z TVP Info. Natomiast do zespołu portalu Polskieradio24.pl dołączyła Sylwia Bagińska. 

Jakub Korus z "Newsweek Polska" został gospodarzem środowych wydań audycji publicystycznej "Stan rzeczy" (o 21.35). Program prowadzą również Zuzanna Dąbrowska z PAP, Michał Wróblewski z Wirtualnej Polski i Marcin Zawada z Onetu.

Roch Kowalski z TVP Info będzie jednym z prowadzących poranki w Polskim Radiu 24. W tej roli zadebiutował w piątek 17 maja. Kowalski do TVP Info przeszedł z RMF FM, gdzie od 2021 roku był reporterem politycznym.

Czytaj też: 10 mln zł sięga suma roszczeń za pomówienia w materiałach TVP. "Kompromitacja”

Z kolei pracę w portalu Polskieradio24.pl rozpoczęła Sylwia Bagińska, która przeszła z serwisu Dziennik.pl. Wcześniej pisała do Wirtualnej Polski i Radiozet.pl.

(KOZ, 20.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.