Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paulina Guzik odchodzi z Redakcji Katolickiej TVP. Pożegnała się na antenie

Paulina Guzik odchodzi po ośmiu latach (fot. Facebook.com/ziemianiebotvp)

Paulina Guzik odchodzi z TVP. W niedzielę poinformowała o tym podczas emisji programu „Między Ziemią a Niebem”. Powodem rozstania z telewizją publiczną ma być chęć poświęcenia czasu swojej rodzinie.

O rozstaniu z Redakcją Katolicką TVP Paulina Guzik powiedziała podczas wczorajszego wydania magazynu "Między Ziemią a Niebem". "Nie będę już spotykać się z Państwem w niedziele i w innych programach Telewizji Polskiej” - mówiła na antenie.

Czytaj też: 10 mln zł sięga suma roszczeń za pomówienia w materiałach TVP. "Kompromitacja”

"Nie znikam całkiem z mediów. Od stycznia ubiegłego roku jestem szefem działu międzynarodowego w amerykańskiej agencji informacyjnej OSV News, OurSundayVisitor, czyli tamtejszego Gościa Niedzielnego. Pracuję też cały czas na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, kształcąc młodych dziennikarzy" - zakomunikowała.

Dla redakcji katolickiej Telewizji Polskiej pracowała od ośmiu lat.

(JF, 20.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.