Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 17, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mikołaj Ciaś wiceprezem Link4 odpowiedzialnym m.in. za marketing

Mikołaj Ciaś przez ponad dwie dekady pracował w branży dóbr szybko zbywalnych (fot. materiały prasowe)

Mikołaj Ciaś objął funkcję wiceprezesa zarządu Link4 (firma należy do PZU SA). Ciaś zajmuje się za obszarami komercyjnymi, w tym marketingiem ubezpieczyciela. Wcześniej pracował w dużych korporacjach międzynarodowych, gdzie był dyrektorem marketingu i członkiem zarządu.

Mikołaj Ciaś przez ponad dwie dekady pracował w branży dóbr szybko zbywalnych, m.in. w Unilever Polska, Carlsberg Polska, Coca-Cola Poland na stanowisku dyrektora marketingu – członka zarządu oraz w Marie Brizzard Wine and Spirits, gdzie kierował działem komercyjnym firmy. Współtworzył też start-up KRAVT & CO., gdzie był prezesem zarządu.

Marketingiem Link4 ostatnio zarządzała Patrycja Kotecka-Ziobro, żona byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, która pełniła funkcję członkini zarządu nadzorującej marketing firmy.

(AMS, 17.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.