Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 17, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Włodzimierz Czarzasty opuścił studio TVP 3 Wrocław

Włodzimierz Czarzasty w studio TVP 3 Wrocław odmówił rozmowy o sprawach lokalnych (fot. Darek Delamanowicz/PAP)

TVP 3 Wrocław musiała odwołać wieczorną rozmowę „Faktów” z Włodzimierzem Czarzastym. Gdy współprzewodniczący Nowej Lewicy dowiedział się, że będzie pytany również o sprawy lokalne, wyszedł ze studia, w którym miała być nagrywana rozmowa.

„Pan wicemarszałek był już w siedzibie TVP 3 Wrocław, gdzie o godzinie 13.00 zaplanowany był zapis programu” – poinformowała w czwartek w serwisie X redakcja „Faktów” TVP 3 Wrocław. „Pan Marszałek w trakcie przygotowań do Rozmowy Faktów został poinformowany, że będzie ona dotyczyć także spraw lokalnych. Reakcja współprzewodniczącego Nowej Lewicy nas zaskoczyła: Pan @wlodekczarzasty oświadczył, że nie będzie odpowiadał na pytania dotyczące spraw lokalnych, po czym opuścił siedzibę TVP 3 Wrocław” - relacjonuje redakcja.

Wicemarszałka Włodzimierza Czarzastego zapytaliśmy, czy powodem opuszczenia wrocławskiego studia była obawa przed rozmową na temat ostatnich wyborów samorządowych, w których Lewica w sejmikach województw zdobyła tylko 6,32 proc. głosów i pojedyncze miejsca w sześciu z 16 województw. Czarzasty odmówił odpowiedzi na to pytanie.

(JF, 17.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.