Dział: INTERNET

Dodano: Maj 16, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Dobski zakończył pracę w Salonie24

Marcin Dobski w Salonie24 spędził trzy lata (fot. Instagram.com/szachmad)

Marcin Dobski żegna się z Salonem24. Z serwisem był związany od maja 2021 roku. O odejściu poinformował we wpisie na platformie X. "Chyba pora na jakiś Patronite, jeśli czytelnicy pomogą" - napisał na platformie X.

Dobski do serwisu trafił wkrótce po tym, gdy Sławomir Jastrzębowski, były redaktor naczelny "Super Expressu", odkupił go od Bogny Janke. Salon24 po zmianie władzy może przeżywać problemy finansowe wynikające z ograniczenia reklam ze spółek skarbu państwa. Dziennikarz wyraził zaskoczenie tym, że został zwolniony.

Czytaj też: Magdalena Piekorz straciła stanowisko szefowej Agencji Kreacji Filmu i Serialu TVP

Zanim trafił do Salonu24, przez półtora roku był związany z "Wprost". Wcześniej przez dwa miesiące pracował w tygodniku "Sieci", a jeszcze wcześniej przez dwa lata w "Rzeczpospolitej". Był dziennikarzem Agencji Informacyjnej Polska Press i dziennika "Polska The Times". Przewinął się też przez portal PolskieRadio24.pl.

Jesienią 2018 roku był rzecznikiem prasowym partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

(PAR, 16.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.