Dział: INTERNET

Dodano: Maj 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Comcast uruchomi wspólną platformę dla Peacocka, Netfliksa i Apple TV+

Szef koncernu Comcast poinformował, że usługa ma być oferowana w "znacznie obniżonej cenie w stosunku do wszystkiego, co jest obecnie na rynku" (screen: YouTube/CNBC Television)

Comcast jeszcze w tym miesiącu uruchomi usługę streamingową łaczącą w jednym pakiecie serwis Peacock z Netfliksem i Apple TV+. Pakiet nazwany StreamSaver będzie dostępny dla wszystkich abonentów amerykańskiego internetu, telewizji i telefonów komórkowych.

Usługa ma być oferowana w "znacznie obniżonej cenie w stosunku do wszystkiego, co jest obecnie na rynku" - zakomunikował Brian Roberts, dyrektor generalny koncernu Comcast.

Współpraca jest kontynuacją łączenia usług różnych firm w jednolite pakiety. Niedawno pojawiła się informacja o wspólnej usłudze Warner Bros. Discovery i Disneya, mającej zaoferować treści z serwisów Max oraz Hulu i Disney+. Latem ma ruszyć platforma sportowa łącząca produkcje Disneya, Warner Bros. Discovery i Fox Corporation.

(MAC, 15.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.