Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Średnio 122 tys. widzów programu "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz" w TVP Info

W programie "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz" goszczą reporterzy parlamentarni, publicyści i eksperci (screen: YouTube/Tygrys Syberyjski)

Program publicystyczny "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz" ogląda w TVP Info średnio 122 tys. widzów.

Program jest nadawany w środy ok. 20.20, od 24 kwietnia. Emisji nie było wyjątkowo 1 maja. Nadając go, TVP Info ma średnio 1,03 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,51 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,73 proc. w komercyjnej 16-59. Pierwszy odcinek obejrzało 100 tys. widzów, a drugi - 139 tys.

Dla porównania, w kwietniu TVP Info miał średnio 1,2 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,59 proc. w komercyjnej 16-49 i 0,65 proc. w komercyjnej 16-59.

W programie "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz" goszczą reporterzy parlamentarni, publicyści i eksperci. Politycy pojawiają się w krótkich wejściach - z odpowiedziami na konkretne pytania.

Dziennikarka z TVP Info związana jest od 1 lutego. Prowadzi też program "Pytanie dnia". Z końcem stycznia odeszła z "Gazety Wyborczej", z którą była związana od 2016 roku. Na Wyborcza.pl pojawiały się jej materiały wideo z Sejmu.

Wcześniej z telewizją publiczną była związana od 2000 roku. Pracowała dla "Wiadomości" TVP 1, prowadziła też rozmowy z politykami m.in. w porannym cyklu telewizyjnej Jedynki pt. "Polityka przy kawie". Była także reporterką "Teleexpressu". W styczniu 2016, po przejęciu kontroli nad TVP przez PiS, została zwolniona - ówczesny dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacji Mariusz Pilis miał powiedzieć jej, że "wieje wiatr zmian".

Dane: Nielsen Media.

(MNIE, 11.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.