Dział: INTERNET

Dodano: Maj 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Od piątku w Polsat Box Go "Zdrada" z Kaczmarczyk, Ogrodnikiem i Małaszyńskim

"Zdrada" jest remakiem holenderskiego tytułu "Overspel" (fot. materiały prasowe)

Od piątku 10 maja w serwisie streamingowym Polsat Box Go oglądać można nowy serial "Zdrada" z Anną Kaczmarczyk, Dawidem Ogrodnikiem i Pawłem Małaszyńskim.

- Jest to serial, który wymyka się gatunkom. Trudno go zdefiniować, bo jest wielopłaszczyznowy i wielowątkowy - mówiła na spotkaniu z dziennikarzami Elżbieta Szafrańska, producentka z ramienia firmy Polot Media. - Zdrada jest pokazana w różnoraki sposób: mamy zdradę w małżeństwie, ale też w przyjaźni, relacjach biznesowych i relacjach rodzinnych - wyliczała.

Zobacz także: Świrski znów sekuje TVN - nie chce się zająć koncesją TVN Style. Wygasa za 3 miesiące

"Zdrada” to psychologiczny kryminał zabarwiony historią miłosną. Jest remakiem holenderskiego tytułu "Overspel".

W rolach głównych widzowie zobaczą: Annę Karczmarczyk, Dawida Ogrodnika, Pawła Małaszyńskiego, Marietę Żukowską i Piotra Polka. Obok nich w obsadzie znaleźli się: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski. Reżyserem jest Makary Janowski, a za zdjęcia odpowiada Paweł Figurski.

 "Zdrada" liczy 12 odcinków, które w Polsat Box Go udostępniane będą co tydzień.

(KOZ, 10.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.