Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV Republika z programem publicystycznym "1410 Bitwa polityczna"

Program prowadzi m.in. Monika Borkowska (screen: YouTube/Telewizja Republika)

W ofercie TV Republika pojawił się program publicystyczny "1410 Bitwa polityczna", nadawany w dni powszednie o 14.10.

"Będą to krótkie, bardzo krótkie pytania i konkretne odpowiedzi. Politycy mają to do siebie, że często mają problem z dyscypliną czasową, ale od tego jesteśmy my - prowadzący" - powiedziała na początku pierwszego wydania prowadząca Monika Borkowska. Tytuł programu nawiązuje do bitwy pod Grunwaldem z 1410 roku.

Borkowska w TV Republika pracuje od kwietnia. Do połowy grudnia prowadziła programy w podporządkowanym Prawu i Sprawiedliwości TVP Info.

W programie "1410 Bitwa polityczna" zegar odlicza politykom czas na wypowiedź. Ponadto w jednej z części goście mogą zadawać sobie pytania nawzajem.

Według Nielsen Media w kwietniu TV Republika miała średnio 3,04 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (0,09 proc. w kwietniu rok wcześniej).

(MNIE, 09.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.