Dział: INTERNET

Dodano: Maj 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dębska, Musiał i Pacek w serialu SkyShowtime "Śleboda". Ruszyły zdjęcia

W serialu grają Piotr Pacek, Maria Dębska i Maciej Musiał (fot. B. Mrozowski/SkyShowtime)

Na Podhalu rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Śleboda", nowej polskiej produkcji platformy streamingowej SkyShowtime. W głównych rolach występują: Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.

Sześcioodcinkowy serial SkyShowtime Original "Śleboda" oparty jest na pierwszej części serii etno-kryminałów Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej i Michała Kuźmińskiego. Za reżyserię odpowiada Michał Gazda wspólnie z Bartoszem Blaschke. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek, a producentką serialu Magdalena Szwedkowicz.

W roli głównej widzowie zobaczą Marię Dębską w roli Anki Serafin, wykładowczyni uniwersyteckiej. Maciej Musiał zagra dziennikarza Sebastiana Strzygonia, a Piotr Pacek pojawi się jako Jędrek Chowaniec – lokalny policjant.

SkyShowtime nie podaje, kiedy "Śleboda" trafi do oferty platformy. - Data premiery nie została jeszcze ustalona - informuje Agnieszka Pelc-Sławińska, regional PR & communications manager serwisu.

(KOZ, 09.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.