Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Kwiecień 30, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

OpenAI będzie szkolić ChatGPT na treściach "Financial Times". Podpisano umowę

OpenAI w ciągu ostatnich kilku miesięcy zawarł umowy z Associated Press, koncernem Axel Springer, francuskim "Le Monde" i hiszpańską Prisa Media

"Financial Times" podpisał umowę z OpenAI na licencjonowanie swoich treści na potrzeby opracowywania modeli sztucznej inteligencji i umożliwienie ChatGPT wykorzystywania treści wydawnictwa.

Jest to następstwem podobnych umów zawartych przez OpenAI w ciągu ostatnich kilku miesięcy z Associated Press, koncernem Axel Springer, francuskim "Le Monde" i hiszpańską Prisa Media. 

Czytaj też: Google zainwestuje 3 mld dol. w amerykańskie centra danych. Powodem boom na AI

Najnowsza umowa pomoże start-upowi ulepszyć chatbota ChatGPT o zarchiwizowane treści z FT, a firmy będą współpracować nad opracowaniem nowych produktów i funkcji AI dla czytelników FT. Generowane przez ChatGPT treści będą również zawierać linki do gazety.

(MAC, 30.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.