Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Kwiecień 30, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dorota Łoboda rzeczniczką klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej

Dorota Łoboda jest posłanką. Niedawno przestała pełnić funkcję rzeczniczki kampanii prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego (fot. Linkedin.com)

Dorota Łoboda została rzeczniczką klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej, o czym poinformowała na platformie LinkedIn.

Łoboda niedawno przestała pełnić funkcję rzeczniczki kampanii prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. W komunikacie Polskiej Agencji Prasowej zapowiedziała, że jako rzeczniczka będzie komunikatywna i miała dobry kontakt z mediami. "Chcę być też osobą, do której posłanki i posłowie będą mieli zaufanie i taką, która będzie służyła im pomocą w kontakcie z mediami i pozyskiwaniu informacji niezbędnych im do wywiadów, których udzielają w mediach" – czytamy w PAP.

Czytaj też: Aida Bella nie jest już rzeczniczką prasową Totalizatora Sportowego

Dorota Łoboda jest prezeską fundacji Rodzice Mają Głos i aktywistką Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. W wyborach parlamentarnych w 2023 roku uzyskała mandat posłanki, a w pierwszej połowie kwietnia br. objęła stanowisko przewodniczącej sejmowej komisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw dotyczących prawa do przerywania ciąży.

(KAP, 30.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.