Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 25, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Gwizdała z audycją filmową w Radiu Łódź. Pozostaje w Polsat News i Interii

Jak przekazała nam dziennikarka, w Radiu Łódź będzie pojawiała się gościnnie i pozostaje reporterką Polsat News. Nadal będzie też autorką Interii (fot. archiwum prywatne)

Agata Gwizdała, łódzka reporterka Polsat News, będzie miała audycję w Radiu Łódź.

Od najbliższej soboty (w godz. 16-18) będzie emitowana jej autorska audycja filmowa "Agata i film".

To powrót Agaty Gwizdały do Radia Łódź. W rozgłośni pracowała od 2013 roku do końca marca 2022. Przygotowywała programy kulturalne, publicystyczne, była też reporterką i wydawczynią. Prowadziła m.in. audycję "Do kina czy na film".

Jak przekazała nam dziennikarka, w Radiu Łódź będzie pojawiać się gościnnie i pozostaje reporterką Polsat News. Nadal będzie też autorką Interii.

Do minionej soboty Radio Łódź (co tydzień od 16 do 18) nadawało magazyn filmowy "Drugi seans w Radiu Łódź".

"Dzisiaj poprowadzimy ostatnią audycję w Radiu Łódź. Będzie to nasza 102 audycja (udało się dobić do setki). Zaczynaliśmy niemal równo dwa lata temu (16 kwietnia 2022 roku). Wyrobiliśmy swój format dwugodzinnej audycji, z którego byliśmy zadowoleni i czuliśmy się na żywo w eterze naprawdę dobrze" - napisali w mediach społecznościowych Marta Chylińska i Mateusz Żebrowski, tworzący też kanał "Drugi seans" na YouTube.

(MNIE, 25.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.