Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 25, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Debata tygodnia" Marka Markiewicza przeniesiona z Polsat News do Polsat News Polityka

Program Marka Markiewicza będzie teraz nadawany w piątki o 19.30 w Polsat News Polityka (screen: YouTube/Polsatnews.pl)

Program publicystyczny Marka Markiewicza "Debata tygodnia" zostanie przeniesiony z anteny Polsat News do kanału Polsat News Polityka.

Program Markiewicza będzie teraz nadawany w piątki o 19.30 w Polsat News Polityka. Dotychczas był emitowany w soboty o 19.50 w Polsat News.

Biuro prasowe stacji nie odpowiedziało na pytanie o powody zmiany w ofercie.

Czytaj też: Fundusz Ziobry płacił też mediom uchodzącym za niezależne. Ich szefowie reagują

Marek Markiewicz to polityk (m.in. w 2019 roku kandydował do senatu z list Prawa i Sprawiedliwości), prawnik i dziennikarz. W kanałach Polsatu prowadził "Sztukę informacji" i "Bumerang". Był też dyrektorem pionu informacji i publicystyki stacji. Jako przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w 1994 roku podpisał koncesję naziemną dla Polsatu.

W Polsat News w soboty o 19.50 zamiast "Debaty tygodnia" będzie można śledzić "Debatę wyborczą", prowadzoną przez reportera sejmowego stacji Wojciecha Dąbrowskiego, przeniesioną z niedzieli z 17.50. Z kolei w niedziele o 18 pojawi się dodatkowy serwis w ramach pasma "W rytmie dnia".

Według Nielsen Media w marcu Polsat News miał średnio 1,51 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, a Polsat News Polityka - 0,38 proc.

(MNIE, 25.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.