Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do Radia dla Ciebie wraca Marek Wiernik. Poprowadzi audycję z Romanem Rogowieckim

Marek Wiernik przez rok był wicedyrektorem radiowej Trójki (screen: YouTube.com/Program 3 Polskiego Radia)

Dziennikarz muzyczny Marek Wiernik, ostatnio związany z Programem III Polskiego Radia, wraca do mazowieckiego Radia dla Ciebie. Na antenie pojawi się w maju.

Marek Wiernik w RDC będzie miał własną audycję, a także poprowadzi program z Romanem Rogowieckim, który przestał być dyrektorem muzycznym rozgłośni. - Panowie będą mieli wspólną audycję skierowaną do wytrawnych słuchaczy, którzy znają i cenią warsztat zarówno pana Marka, jak i pana Romana - mówi Emilia Benedykcińska, likwidatorka Radia dla Ciebie.

Marek Wiernik rozstał się za porozumieniem stron z Programem III Polskiego Radia. Miał audycje "Cały ten rock" i "Rocka klasyka według Wiernika". Od sierpnia 2020 do sierpnia 2021 roku był zastępcą dyrektora radiowej Trójki.

(KOZ, 19.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.