Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Kwiecień 16, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Meta i Headway o sztucznej inteligencji i kreatywności w reklamach!

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka serii Performance Talks, gdzie Nicola Mendelsohn, wiceprezeska ds. działalności globalnej w Meta, rozmawia z Antonem Pavlovskim, założycielem i dyrektorem generalnym startupu edukacyjnego Headway.

Headway to aplikacja, która wyznacza nowe standardy w mikronauce umożliwiając łatwe i szybkie przyswojenie treści książek. W ciągu zaledwie trzech lat od powstania, Headway zdobyła ponad 100 milionów użytkowników, wyróżniając się jako jedna z najbardziej obiecujących firm o ukraińskich korzeniach w branży EdTech.

Anton Pavlovsky dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat strategii marketingowej, wykorzystania sztucznej inteligencji oraz narzędzi, które pomogły aplikacji Headway osiągnąć sukces na globalnym rynku edukacyjnym.

Opowiada między innymi, w jaki sposób globalny startup wykorzystuje różne typy kreacji, znaczenie kreatywności i eksperymentów w marketingu oraz skalowania i automatyzacji procesów dzięki AI.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w marketingu i jak wykorzystać je w swojej strategii biznesowej, zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka Meta Performance Talks.

(16.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.