Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 12, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wall Street Journal" zwalnia kolejnych 11 osób

Na początku tego roku "Wall Street Journal” zwolnił 20 pracowników ze swojej redakcji w Waszyngtonie (fot. Flickr.com/John Wisniewski)

Serwis The Daily Beast poinformował, że co najmniej 11 osób padło ofiarą nowej rundy zwolnień w "The Wall Street Journal”.

Wśród osób odchodzących z firmy znalazło się czterech producentów zajmujących się grafiką, dwóch redaktorów mediów społecznościowych, dwóch dziennikarzy wideo, starszy dziennikarz wideo, producent wideo i jeden reporter - pisze The Daily Beast.

Niektórzy pracownicy z sektora wideo brali udział w programie Journalists as Creators, realizowanym we współpracy z Google.

Na początku tego roku "Wall Street Journal” zwolnił 20 pracowników ze swojej redakcji w Waszyngtonie. "Beast” dodaje, że wśród zwolnionych znalazł się Brody Mullins, zdobywca nagrody Pulitzera.

Znany w Stanach Zjednoczonych reporter Will Feuer miał sam zdecydować się na poszukiwanie innej pracy.

(MAC, 12.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.