Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 12, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Vectra włączy osiem olimpijskich kanałów Eurosportu

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu potrwają od 26 lipca do 11 sierpnia (fot. materiały prasowe)

Operator kablowy Vectra wprowadzi do oferty okazjonalne kanały Eurosportu, które będą pokazywały transmisje z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Na czas igrzysk zostanie udostępnionych osiem dodatkowych kanałów Eurosportu. Siedem ma nadawać w jakości obrazu HD, a jeden - w 4K. Takie stacje Eurosport uruchamiał też przy okazji poprzednich igrzysk, równolegle pokazując najważniejsze wydarzenia w standardowych kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2.

Czytaj też: Sienkiewicz chce Świrskiego przed Trybunałem Stanu. "Wniosek ma podstawy w ustawach"

W Vectrze kanały olimpijskie dostępne będą w pakietach zawierających Eurosport 1 - w domu i poza domem w sieci Vectra, a także po raz pierwszy dla osób mieszkających poza infrastrukturą kablową operatora, dzięki usłudze telewizyjnej TV Smart, którą zakupić może każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu potrwają od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku. Poza kanałami Eurosportu - dzięki sublicencji - wybrane transmisje będą dostępne także w stacjach TVP.

Okazjonalne kanały Eurosportu włączy też Inea.

(MNIE, 12.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.