Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu Canal+ "Minuta ciszy"

Za nową odsłonę "Minuty ciszy" odpowiadają twórcy pierwszego sezonu (fot. Przemek Pączkowski/Canal+)

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Canal+ "Minuta ciszy" z Robertem Więckiewiczem i Piotrem Roguckim.

Komediodramat opowiada historię Mietka Zasady (w tej roli Robert Więckiewicz), emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy.

Za nową odsłonę "Minuty ciszy" odpowiadają twórcy pierwszego sezonu - reżyser Jacek Lusiński wraz ze współscenarzystą Szymonem Augustyniakiem. W rolach głównych - poza Więckiewiczem i Roguckim - powrócą Aleksandra Konieczna, Karolina Bruchnicka, Magdalena Popławska, Adam Bobik i Grzegorz Wolf.

Producentami są Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska-Bochniak z Canal+ oraz Leszek Bodzak, Aneta Hickinbotham i Piotr Walter z Aurum Film.

Premiera drugiego sezonu "Minuty ciszy" zaplanowana jest w Canal+ Online i Canal+ Premium na 2025 rok. Pierwszy był pokazywany jesienią 2022 roku.

(KOZ, 11.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.