Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV Republika przywróciła program "Mówi się" Jacka Sobali, ale o innej porze. "Piachem w tryby" na stałe

Program "Piachem w tryby" prowadzą m.in. Adrian Klarenbach i Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (screen: YouTube/Telewizja Republika)

TV Republika wprowadziła zmiany w wieczornej ramówce. Do oferty wrócił program "Mówi się" Jacka Sobali, ale jest nadawany o innej porze. Na stałe w ofercie pozostaje program "Piachem w tryby".

W zeszłym tygodniu TV Republika wprowadziła testowo do oferty program "Piachem w tryby". Prowadzą go m.in. Michał Rachoń, Łukasz Jankowski, Jarosław Olechowski, Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska i Adrian Klarenbach. Zajął pasmo programu Jacka Sobali pt. "Mówi się", co nadawca tłumaczył urlopem Sobali.

Sakiewicz mówi o dobrej oglądalności

Pierwotnie program "Piachem w tryby" miał być nadawany od poniedziałku do czwartku o 21.45. Ostatecznie jest emitowany codziennie. Ma formułę satyrycznego podsumowania wydarzeń.

Czytaj też: Były reporter "Wiadomości" TVP Konrad Wąż w zespole TV Republika

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny i prezes stacji, tłumaczy, że nowy program ma bardzo dobrą oglądalność, dlatego zostanie w stałej ofercie.

Z kolei program "Mówi się" Jacka Sobali, wcześniej nadawany o 21.45, teraz można śledzić o 21.20. Natomiast o 21.05 jest nadawany cykl "Codziennie ***** burza" Macieja Kożuszka (zamiast o 21.25). Emisja obu odbywa się od poniedziałku do czwartku.

Według Nielsen Media w marcu TV Republika miała średnio 2,94 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (0,09 proc. w marcu 2023).

Czytaj też: TV Republika z programem śniadaniowym. "Republika Wstajemy" z Anną Popek i Rafałem Patyrą

(MNIE, 09.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.