Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 05, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 3 z własną śniadaniówką. Dagmara Kowalska i Andrzej Sołtysik wśród prowadzących

Poranek "Dobrego dnia" rozpoczynać się będzie o 6.40 (fot. materiały prasowe)

TVP 3 od poniedziałku emitować będzie nowy poranny program "Dobrego dnia". Wśród prowadzących znajdą się Dagmara Kowalska i Andrzej Sołtysik. To próba zwiększenia oglądalności TVP 3.

Za produkcję poranka odpowiadać będzie TVP 3 Warszawa. Pierwsza część - od 6.40 do 8 - nadawana będzie w paśmie wspólnym TVP 3, a druga - do 9.15 - tylko w stołecznym ośrodku.

- Nie ma w tym momencie śniadaniówki, która zaczynałaby się tak wcześnie. Wypełnimy pewną lukę, która jest niezagospodarowana - mówi Jakub Sito, dyrektor TVP 3 Warszawa. - Zaproponujemy zupełnie inny charakter niż ten, który znamy z "Dzień dobry TVN" czy "Pytania na śniadanie". Nie będziemy skupiać się na celebryckiej formie, postawimy na tematy poradnikowe - deklaruje Sito.- Jest to szansa na odbudowanie oglądalności TVP 3 po latach stagnacji - dodaje dyrektor.

Czytaj też: KRRiT znów zajmuje się TVN 24 i Radiem Zet. Wypowiedź Wojdy i materiał o Adamczyku

Program "Dobrego dnia" będzie miał cztery pary prowadzących: Andrzej Sołtysik (były prowadzący "Dzień dobry TVN") i Dagmara Kowalska (przechodzi z Chillizet), Dagmara Kowalska i Małgorzata Walczak (od marca 2024 roku szefowa redakcji warszawsko-mazowieckiej TVP 3 Warszawa) oraz związani już wcześniej z TVP 3 Warszawa: Katarzyna Sanocka i Krzysztof Grzybowski oraz Ula Kaczyńska i Paweł Pochwała.

W poranku pojawią się rozmowy z gośćmi w studiu i wejścia reporterów z regionu. Poruszane będą tematy związane np. z wnętrzarstwem, ekologią i technologiami. Informacje drogowe przedstawiać będzie Tomasz Śliwiński z Chillizet.

(KOZ, 05.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.