Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 27, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adam Bogoryja-Zakrzewski otrzymał Nagrodę im. Bolesława Prusa w kategorii Złoty Prus

Wśród nagrodzonych znalazł się Adam Bogoryja-Zakrzewski ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia (fot. Bartosz Panek/Polskie Radio)

Adam Bogoryja-Zakrzewski ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia otrzymał Nagrodę im. Bolesława Prusa w kategorii Złoty Prus, która przyznawana jest za całokształt dokonań dziennikarskich przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej.

W kategorii młody dziennikarz Zielonego Prusa przyznano Ewie Wilczyńskiej, dziennikarce wrocławskiej "Gazety Wyborczej".

Czytaj też: Poczobut od trzech lat za kratami. Do ostatnich chwil relacjonował wydarzenia na Białorusi

W 2024 roku ustanowiono nagrodę specjalną Niebieski Prus dla dziennikarza-wydawcy. Laureatem został Mirosław Kuliś, wydawca tygodnika "Angora". Uroczystość wręczenia nagród odbyła się we wtorek w Domu Dziennikarza w Warszawie.

(KOZ, 27.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.