Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 25, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Bachanek i Roman Czejarek gospodarzami nowego programu w TVP Info

Program "Kiedyś to było" oglądać będzie można w TVP Info od 6 kwietnia (fot. Facebook.com/Roman Czejarek)

Agata Bachanek z TVP Sport i dziennikarz radiowej Jedynki Roman Czejarek poprowadzą w TVP Info nowy program "Kiedyś to było".

- Andrzej Turski w programie "7 dni świat" pokazywał, co się wydarzyło w ciągu ostatnich siedmiu dni. My będziemy sprawdzać co wydarzyło się w ciągu tych siedmiu dni, ale na przestrzeni kilkudziesięciu lat - mówi Roman Czejarek.

W pierwszym odcinku autorzy przypomną np. start radiowej Trójki (1 kwietnia 1962 roku), premierę serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" (6 kwietnia 1980 roku) czy zakończenie obrad Okrągłego Stołu (5 kwietnia 1989 roku).

- Będziemy pokazywać co wtedy o tym mówiono, sięgając po materiały archiwalne, a do niektórych tematów zamierzamy zapraszać gości do studia - zapowiada Roman Czejarek. - Moja współprowadząca Agata Bachanek te wydarzenia zna z opowieści, ja wiele z nich pamiętam, a obrady Okrągłego Stołu relacjonowałem jako reporter - opowiada.

Program "Kiedyś to było" oglądać będzie można w TVP Info w soboty o 18.30, od 6 kwietnia.

(KOZ, 25.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.