Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat reaktywuje serial o detektywie Malanowskim. W głównej roli Andrzej Grabowski

W serialu zobaczymy m.in. Annę Lucińską i Wacława Warchoła (fot. Grzegorz Press/Polsat)

Telewizja Polsat wznawia serial docu crime o detektywie Malanowskim. W główną rolę wcieli się Andrzej Grabowski.

Serial, poprzednio nadawany jako "Malanowski i partnerzy", będzie teraz nosić tytuł "Malanowski. Nowe rozdanie". "Serial w nowoczesnej odsłonie będzie wznowieniem produkcji po śmierci grającego główną rolę Bronisława Cieślaka. Schedę po aktorze przejmie Andrzej Malanowski (w tej roli Andrzej Grabowski) - brat Bronisława Malanowskiego. Andrzej zostaje właścicielem biura detektywistycznego i zaczyna oficjalnie nim kierować" - można przeczytać w opisie produkcji.

Poza Grabowskim w serialu zobaczymy Annę Lucińską i Wacława Warchoła, a także Marka Krupskiego oraz Magdalenę Dwurzyńską. Zdjęcia do serialu w reżyserii Szymona Jakubowskiego i Łukasza Łukasika realizowano między innymi w Hiszpanii. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.

Telewizja Polsat nie podaje jeszcze, na której antenie i kiedy serial będzie nadawany.

Serial "Malanowski i partnerzy" emitowano od lutego 2009 do kwietnia 2016 roku. Bronisław Cieślak, odtwórca głównej roli w tym serialu, zmarł w 2021 roku.

(MNIE, 23.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.