Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezenter Adam Giza nie jest już pracownikiem TVP. "Atmosfera wzajemnego szacunku"

Adam Giza prowadził m.in. "Panoramę" w TVP 2 i przygotowywał materiały o tematyce zdrowotnej do "Wiadomości" TVP 1 (fot. materiały prasowe)

Adam Giza nie jest już pracownikiem Telewizji Polskiej. Do połowy grudnia prowadził programy medyczne i informacyjne w TVP Info.

– Nasze drogi z Telewizją Polską się rozchodzą w atmosferze wzajemnego szacunku – przekazał nam Giza.

Czytaj też: Skład jury oceniającego przyszłych dziennikarzy TVP pozostanie tajemnicą

W TVP prowadził m.in. "Dzień dobry, Polsko!" w TVP 1, programy medyczne: "Zacznij od zdrowia" w TVP 2, "Info Med" i "Koronawirus Poradnik" w TVP Info. Był też gospodarzem programów informacyjnych w TVP Info, gdy nadawał on przekaz zgodny z linią Prawa i Sprawiedliwości. Prowadził "Panoramę" w TVP 2 i przygotowywał materiały o tematyce zdrowotnej do "Wiadomości" TVP 1. W poniedziałek w mediach społecznościowych podał, że kończy pracę w TVP.

– Chciałbym pozostać w mediach. Bardzo zależy mi zwłaszcza na tym, aby realizować nie tylko pasję informacyjną, ale i medyczną – informuje Giza.

Zanim dołączył do TVP, pracował m.in. w TVS i Radiu Planeta FM.

Czytaj też: Z Agorą rozstaje się reporter "Dużego Formatu" Paweł Piotr Reszka. "Trzymam kciuki"

(MNIE, 19.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.