Dział: RADIO

Dodano: Marzec 14, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Szubartowicz prowadzi rozmowy w Polskim Radiu 24

Dla Przemysława Szubartowicza jest to powrót do Polskiego Radia (screen: YouTube.com/Polskie Radio 24)

Przemysław Szubartowicz z Polsat News Polityka i Interii zaczął prowadzić rozmowy w Polskim Radiu 24. Na antenie zadebiutował we wtorek.

O tym, że Szubartowicz ma rozpocząć współpracę z rozgłośnią, informowaliśmy pod koniec lutego. Pisaliśmy, że będzie jednym z gospodarzy popołudniowych rozmów politycznych (po 16.30 i 17.30) oraz "Debaty dnia" (po 18). Prowadzącym programy od zeszłego tygodnia jest również Paweł Pawłowski z Wirtualnej Polski.

Dla Przemysława Szubartowicza jest to powrót do Polskiego Radia. W 2016 roku odszedł z radiowej Jedynki po tym, jak ówczesny dyrektor anteny Rafał Porzeziński - w pierwszym dniu urzędowania w styczniu 2016 roku - odsunął go od prowadzenia audycji. 

Przemysław Szubartowicz jest dziś felietonistą i publicystą Interii. W Polsat News Polityka prowadzi trzy razy w tygodniu "Debatę polityczną".

(KOZ, 14.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.