Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 01, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pilot WP z kolejnym kanałem w modelu FAST - Benchmark TV

Na ramówkę składają się treści wyprodukowane przez Benchmark.pl z grupy Wirtualna Polska (screen: Pilot WP)

Wirtualna Polska uruchomiła kanał Benchmark TV, dostępny w jej serwisie Pilot WP. Funkcjonuje w modelu Free Ad-supported Streaming TV, czyli darmowego przekazu internetowego z reklamami.

"Ten kanał to skarbnica wiedzy dla miłośników najnowszych gadżetów, od słuchawek i telefonów, po hulajnogi elektryczne i monitory. Są tu szczegółowe recenzje, porównania i testy, pomagające zrozumieć zalety i wady najnowszych urządzeń. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą być na bieżąco z innowacjami technologicznymi i dokonywać świadomych wyborów w świecie elektroniki" - opisuje Pilot WP.

Czytaj też: Nowy "Press": Chrabota o redakcji i muzyce, maestro Kącki, sylwetka Pacewicza i...

Na ramówkę składają się treści wyprodukowane przez Benchmark.pl z grupy Wirtualna Polska.

Inne kanały FAST Pilota WP to: kabaretowa Karuzela Śmiechu, wnętrzarski Pilot w Domu, Glina TV z serialem "Policjanci z sąsiedztwa", motoryzacyjny Auto Pilot i podróżniczy Patronite Podróże.

(MNIE, 01.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.