Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Wójtowicz na czele praktyki corporate PR Big Picture

Katarzyna Wójtowicz ostatnio pracowała w Grayling Poland jako account director (fot. materiały prasowe)

Katarzyna Wójtowicz na stanowisku corporate director przejmuje  zarządzanie praktyką korporacyjną w agencji Big Picture. Będzie odpowiadać także za działania new business i rozwój teamu.

Wójtowicz rozpoczęła pracę w Big Picture w październiku 2023 roku, zastępując na stanowisku dyrektora corporate PR Alicję Górkę. Do zmiany lidera teamu agencja przygotowywała się przez pół roku, pracując nad strukturą i rozmawiając z kandydatami.

Wójtowicz pracowała m.in. na rzecz Amazon, BMW Group Polska, IKEA Industry, DHL Express, Cummins, Innova Capital, MARS, Kompanii Piwowarskiej, FCS Polska. Przed dołączeniem do Big Picture pracowała m.in. w agencjach Grayling Poland, Alert Media, Solski Burson – Marsteller oraz po stronie klienckiej, w zespole komunikacji Getin Noble Bank.

Prowadzi szkolenia i warsztaty z zarządzania komunikacją kryzysową i media relations. Jest także wykładowczynią London School of Public Relations.

(AMS, 29.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.