Dział: RADIO

Dodano: Luty 28, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Telmińska, kiedyś w TVN 24, poprowadzi w Polskim Radiu 24 audycję o zdrowiu

Małgorzata Telmińska w latach 2001-2022 była reporterką TVN24 (screen: Tvn24.pl)

Małgorzata Telmińska, była dziennikarka TVN24, rozpoczyna współpracę z Polskim Radiem 24 - ustalił "Presserwis".

Od przyszłego tygodnia Telmińska będzie jedną z prowadzących nową, codzienną audycję medyczną "Samo zdrowie". W programie, nadawanym w dni powszednie o 19.30, gośćmi będą osoby związane z szeroko rozumianym zdrowiem: lekarze, psychologowie i terapeuci.

- Po wielu latach pracy w dziennikarstwie i dziennikarstwie medycznym musiałam zobaczyć, czy jest życie poza nim, dlatego prawie dwa lata temu odeszłam z TVN24. Przekonałam się, że jest, i to ciekawe, w międzyczasie skończyłam podyplomowe studia z zarządzania w podmiotach leczniczych, ale zatęskniłam za dziennikarstwem - mówi Małgorzata Telmińska.

Telmińska w latach 2001-2022 była reporterką TVN24. Ostatnio pracowała jako koordynatorka ds. komunikacji i PR w Lux Medzie.

(KOZ, 28.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.