Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 27, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Muzyka na dobry wieczór" w TVP 2. Koncerty m.in. Kayah, Lady Pank i Varius Manx

Jedną z gwiazd programu będzie Kayah (screen: YouTube/TVP VOD)

W marcu TVP 2 rozpocznie emisję programu "Muzyka na dobry wieczór".

Jak informuje TVP, będzie to cykl kameralnych koncertów, których bohaterem będzie za każdym razem inny wokalista lub zespół.

"Formuła osobistych spotkań muzycznych"

"W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów przypominać będzie formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących" – można przeczytać w opisie prasowym.

Czytaj też: Polsat będzie szukać uczestników do kolejnej edycji reality show "Farma"

Jak dodaje TVP, w uzasadnionych przypadkach artyści mogą zaprosić do wspólnych wykonań przyjaciół, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli jest dla nich szczególnie ważny.

Wystąpią: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński – Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński – Wilki, Kasia Kowalska i Małgorzata Ostrowska.

Cykl będzie nadawany od 8 marca w piątki o 20.50 w TVP 2.

Program pod nazwą "Muzyka na dobry wieczór" emitowano już też wiosną 2020 roku w formie koncertów studyjnych organizowanych w czasie pandemii koronawirusa.

Czytaj też: TVP likwiduje dyrekcję kanałów tematycznych. Karnowska, Legutko i Bocian-Zaciewska wśród szefów

(MNIE, 27.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.