Dział: RADIO

Dodano: Luty 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany kadrowe w Radiu Rzeszów. Roman Adamski dyrektorem programu

Roman Adamski już wcześniej był dyrektorem programowym Radia Rzeszów (fot. archiwum prywatne)

Roman Adamski zastąpił Edytę Kluk-Wisz na stanowisku dyrektorki programu publicznego Radia Rzeszów.

Adamski pracuje w Radiu Rzeszów od 1998 roku. Dwukrotnie był sekretarzem programu (2010-2012 i 2014-2016), a dyrektorem programowym był już w latach 2012-2014.

Dotychczasowa dyrektorka programu Edyta Kluk-Wisz pozostaje w Radiu Rzeszów. Wróciła do pracy w dziale koordynacji i dokumentacji.

Z kolei sekretarzem programu Radia Rzeszów został Janusz Jaracz, związany z rozgłośnią od 30 lat. Przez ostatnie dwa lata stanowisko to nie było obsadzone.

Na koordynatorki serwisów informacyjnych powołana została Barbara Kozłowska (za Agnieszkę Radochońską-Kloc), koordynatorki publicystyki - Bernadeta Szczypta, a koordynatora działu magazynów - Jerzy Pasierb (za Iwonę Piętak-Radimersky).

Od połowy stycznia 2024 roku likwidatorem Radia Rzeszów jest Jakub Osika. Wcześniej prezesem rozgłośni był Przemysław Tejkowski.

(KOZ, 23.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.