Dział: RADIO

Dodano: Luty 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Avios poszerzył ofertę radiową do ponad 80 stacji

Streamy radiowe są dostępne w zakładce Free na dekoderach Korbox (fot. Pixabay.com)

Platforma telewizyjna IPTV Avios poszerzyła ofertę internetowych stacji radiowych. Ich liczba wzrosła z 30 do 84.

Streamy radiowe są dostępne w zakładce Free na dekoderach Korbox. Opcja jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników usługi bez względu na rodzaj wykupionego pakietu telewizji.

W ofercie są zarówno ogólnopolskie stacje radiowe, jak i rozgłośnie regionalne, alternatywne, religijne czy studenckie. Dodano m.in. Radio Eska, Eska2, Vox FM, Radio Nowy Świat, Radio Yanosik i stacje nadające pod marką Chrześcijanin.pl.

"Odbiorcy końcowi to ludzie, którzy korzystają przede wszystkim z klasycznej telewizji linearnej i raczej nie sięgają po dodatkowe zasoby internetowe" - mówi Marcin M. Drews, menedżer produktu Avios. I dodaje: "Kiedy jednak proponujemy im dostęp do takiego contentu na ich własnym telewizorze, chętnie otwierają się na nową możliwość".

Projekt Free będzie nadal rozwijany. Twórcy planują współpracę z polskimi szkołami filmowymi, chcąc promować ich działalność i emitować najlepsze etiudy studenckie.

Avios dostarczany jest do blisko 300 sieci partnerskich w całym kraju i dociera do ok. 100 tys. widzów.

(MNIE, 23.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.