Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartosz Cebeńko trzecim prowadzącym „Teleexpress” w TVP 1 – obok Orłosia i Kostrzewskiej

Cebeńko pracę dziennikarską zaczynał w mediach lokalnych w Gryfinie, skąd pochodzi. Do Warszawy przyjechał w 2012 roku. Pracował w ogólnopolskich kanałach informacyjnych, m.in. Polsat News i „Wydarzeniach 24” (fot. materiały prasowe)

„Teleexpress” ma już troje prowadzących. W sobotę w tej roli zadebiutował Bartosz Cebeńko, który wcześniej pracował m.in. w Polsat News.

Bartosz Cebeńko jest trzecim, obok Macieja Orłosia i Aleksandry Kostrzewskiej, gospodarzem „Teleexpressu”. – Nie chcę konkurować z Maćkiem Orłosiem, ale może moja obecność uspokoi niektóre posłanki. Ciężko będzie mi zarzucić, że jestem za stary. Warto jednak dodać, że doświadczenie Maćka jest cenne nie tylko dla niego – my młodsi mamy się od kogo uczyć – zaznacza Bartosz Cebeńko, cytowany w informacji prasowej Telewizji Polskiej.

Czytaj też: Tomasz Sakiewicz idzie na sądową wojnę z Bartłomiejem Sienkiewiczem. Jakie ma szanse?

– Witamy Bartka na pokładzie. Z jego entuzjazmem, doświadczeniem i młodością „Teleexpress” ma szansę zyskać jeszcze większą widownię. Cieszę się, że mamy tak różnorodny i uzupełniający się zespół prezenterów najpopularniejszego programu informacyjnego Telewizji Polskiej – podkreśla Danuta Dobrzyńska-Schimmer, kierowniczka redakcji „Teleexpressu”.

Cebeńko pracę dziennikarską zaczynał w mediach lokalnych w Gryfinie, skąd pochodzi. Do Warszawy przyjechał w 2012 roku. Pracował w ogólnopolskich kanałach informacyjnych, m.in. Polsat News i „Wydarzeniach 24”. Współpracuje z Radiem Dla Ciebie, gdzie prowadzi serwisy informacyjne. W lutym pojawił się w TVP Info.

Czytaj też: Dorota Gawryluk zaprzecza, że wystartuje w wyborach prezydenckich w 2025 roku. „To plotki”

(MAK, 19.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.