Dział: RADIO

Dodano: Luty 16, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

DJ radia w Kansas City zastrzelona podczas fety z okazji wygranej w Super Bowl

Lisa Lopez-Galvan miała 44 lata (fot. Pixabay.com)

Lisa Lopez-Galvan - kobieta, która zginęła w masowej strzelaninie, do jakiej doszło podczas środowej parady po zwycięstwie Kansas City Chiefs w finale Super Bowl, okazała się popularną radiową didżejką lokalnej stacji KKFI. Zmarła na skutek ran w szpitalu. Jej nazwisko ujawniono w czwartek.

Radio KKFI poinformowało, że inni członkowie rodziny Lopez-Galvan, matki dwójki dzieci, zostali ranni. Jej syna postrzelono w nogę i już został wypisany ze szpitala. Dwie córki jej kuzyna z niegroźnymi obrażeniami wracają do zdrowia w szpitalu.

"Ze szczerym smutkiem oraz z niezwykle ciężkim i złamanym sercem informujemy naszą społeczność, że życie straciła DJ KKFI Lisa Lopez-Galvan, prowadząca Taste of Tejano” - napisała stacja na Facebooku. Lopez-Galvan była też DJ-ką na ślubach, imprezach i wydarzeniach okolicznościowych.

Policja podała, że przyczyną strzelaniny był spór osobisty. Podejrzanymi są dwaj nieletni i osoba dorosła.

Lopez-Galvan jest jedyną ofiarą śmiertelną, ale w stanie ciężkim pozostają jeszcze trzy osoby. W sumie rannych zostało 29 osób, w tym 12 dzieci.

(MAC, 16.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.