Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zofia Dutkowska i Krzysztof Sulenta z nowymi zadaniami w MassiveMusic Warsaw

Zofia Dutkowska pomoże rozwijać ofertę działu kreacji i będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów (fot. materiały prasowe)

MassiveMusic Warsaw, kreatywna agencja muzyczna, awansowała Zofię Dutkowską i Krzysztofa Sulentę na stanowiska senior music creative.

Zofia Dutkowska i Krzysztof Sulenta mogą samodzielnie prowadzić projekty i odpowiadają za rozwój biznesu - Dutkowska w dziale kreacji, a Sulenta wesprze dział client service w zakresie strategiczno-kreatywnym.

Dotąd oboje pracowali na stanowiskach music creative od początku istnienia agencji MassiveMusic (2021). Dutkowska wcześniej pracowała w Ambasadzie Argentyny, współpracowała m.in. z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina, Warszawską Operą Kameralną i Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty.

Sulenta w branży muzycznej działa od 2008 roku. Zanim trafił do reklamy, prowadził niezależne wydawnictwo muzyczne, w którym tworzył projekty m.in. dla wytwórni BBE Records z Wielkiej Brytanii. Na swoim koncie ma współpracę z: Lord Apex, Madlib, Mick Jenkins czy Smif-N-Wessun.

(AMS, 15.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.