Dział: INTERNET

Dodano: Luty 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

SkyShowtime zrealizuje polski serial "Śleboda"

Platforma SkyShowtime zadebiutowała w Polsce przed rokiem, 14 lutego 2023 roku (fot. materiały prasowe)

Platforma streamingowa SkyShowtime rozpoczyna własną produkcję w Polsce. Pierwszym polskim serialem SkyShowtime Original będzie "Śleboda".

"To kolejny krok w strategii firmy, która poprzez swoje zaangażowanie na lokalnych rynkach, chce poszerzać ofertę programową o seriale tworzone z myślą o widzach na poszczególnych rynkach" - podano w komunikacie.

Serial "Śleboda" oparty zostanie na pierwszej części popularnej serii etnokryminałów  Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej i Michała Kuźmińskiego. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz, a za reżyserię odpowiada Michał Gazda.

SkyShowtime nie informuje, kiedy rozpoczną się zdjęcia ani kiedy planowana jest premiera serialu.

W czerwcu do biblioteki SkyShowtime trafił serial "Warszawianka" z Borysem Szycem - prawa do produkcji platforma nabyła razem z 20 innymi tytułami od Warner Bros. Discovery. Wcześniej "Warszawianka" miała trafić do oferty HBO.

(KOZ, 15.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.