Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 14, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Onetu do Wirtualnej Polski. Paweł Pawlik, śląski reporter, zmienił redakcję

Paweł Pawlik w 2021 roku nominowany był do Grand Press w kategorii Dziennikarstwo śledcze (screen: Facebook.com/pawelpawlik86)

Do Wirtualnej Polski dołączył Paweł Pawlik – dziennikarz i wieloletni śląski korespondent Onetu. Będzie pracował w zespole WP Wiadomości.

Paweł Pawlik do stycznia tego roku związany był z Onetem, dla którego pracował od lipca 2015 roku. O transferze do WP poinformował na swoim profilu na Facebooku: "Szanowni Państwo, z dumą ogłaszam, że dołączyłem do świetnej ekipy Wirtualnej Polski WP Wiadomości. Nowe inspirujące miejsce, nowe wyzwania i łamy, ale zasady bez zmian: sprawdzone informacje, ciekawe rozmowy i ważne tematy, w tym te dotyczące woj. Śląskiego" – napisał Paweł Pawlik.

Czytaj też: Patryk Osadnik przechodzi z portalu Ślązag.pl do Polskiej Agencji Prasowej

Dziennikarz w 2021 roku współnominowany był do Grand Press w kategorii Dziennikarstwo śledcze. Jest jednym z autorów książki "Smoleńsk. 96 wspomnień". Przed Onetem pracował w "Dzienniku Zachodnim", publikował też w "Polityce".

(MZD, 14.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.