Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 13, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Samsung TV Plus uruchamia całodobowy kanał Graham Norton FAST

Graham Norton to komik i prezenter telewizyjny, wielokrotny laureat Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA) (fot. Wikimedia Commons/Raph_PH)

Kolejne odcinki talk-show "The Graham Norton Show" utworzą nowy kanał FAST w Samsung TV Plus. Jest to następstwo porozumienia pomiędzy firmą Samsung a ITV Studios, które produkuje dla BBC wyróżniony nagrodą BAFTA program.

Kanał Graham Norton Show będzie transmitowany wyłącznie w Samsung TV Plus w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji i Holandii. Program ma być dostępny non-stop przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Wśród wybranych programów znajdzie się program sylwestrowy "Graham Norton Show 2023", który przyciągnął 4,3 mln widzów u nadawców linearnych.

Czytaj też: "Tucker Carlson to pożyteczny idiota". CNN, "NYT" i BBC komentują wywiad z Putinem

Alex Hole, dyrektor generalny na Europę w Samsung Electronics oznajmił, że to ekscytujący czas dla reklamodawców, po raz pierwszy pojawiających się przy programie w Wielkiej Brytanii, ponieważ serial był wcześniej emitowany wyłącznie w BBC, gdzie reklam się nie emituje. "Otwiera reklamodawcom bramy do rosnącej liczby odbiorców, którzy już zwracają się do usług FAST, aby dostarczać im wciągające, wysokiej jakości i bezpłatne treści, łatwe do odkrycia, finansowane przez ukierunkowane i trafne reklamy" – dodał.

Kanał Graham Norton Show to najnowsza premiera w ramach długotrwałej współpracy Samsung TV Plus z ITV Studios, która rozpoczęła się od "World Drama by ITV Studios".

"Program Grahama Nortona jest jednym z najbardziej lubianych i kultowych w naszym katalogu obejmującym ponad 90 tys. godzin i ma ogromną publiczność na całym świecie" – stwierdził Graham Haigh, wiceprezes ds. globalnych partnerstw cyfrowych, ITV Studios.

Bezpłatna usługa wideo z reklamami Samsung TV Plus jest dostępna w Wielkiej Brytanii i 15 innych krajach Europy.

Czytaj też: Założyciel Amazona Jeff Bezos sprzedaje 12 mln akcji firmy za 2 mld dol.

The Graham Norton Show to brytyjski talk-show komediowy prowadzony przez Grahama Nortona. Początkowo był nadawany w BBC Two od 2007 r., a od 2009 w BBC One. Występują w nim największe gwiazdy anglojęzyczne przemysłu filmowego, muzycznego i szeroko pojętej rozrywki.

Graham Norton to komik i prezenter telewizyjny, wielokrotny laureat Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA). Od 2009 roku komentuje dla BBC przebieg Konkursu Piosenki Eurowizji. W maju 2023 był jednym z prowadzących 67. Konkurs.

Czytaj też: Musk płaci za pozew aktorki przeciwko Disneyowi. Usunięto ją z "The Mandalorian"

(MAC, 13.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.