Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 13, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maksymilian Rigamonti głównym specjalistą w agencji kreacji publicystyki, dokumentu i audycji społecznych TVP

Maksymilian Rigamonti przez ponad 20 lat pracował jako fotoreporter (fot. Marcin Szpądrowski)

Fotoreporter Maksymilian Rigamonti został zatrudniony w agencji kreacji publicystyki, dokumentu i audycji społecznych Telewizji Polskiej.

Maksymilian Rigamonti od ponad 20 lat pracował jako fotoreporter dla wielu mediów. Do maja 2022 roku robił zdjęcia ilustrujące wywiady do rubryki "Rigamonti razy 2" w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Czytaj też: Anna Kowalska została korespondentką TVP w Paryżu. Wcześniej była w TVN24

W 2012 roku jego fotografia z ekshumacji ciał polskich oficerów w Bykowni koło Kijowa została nagrodzona tytułem Zdjęcie Roku w konkursie Grand Press Photo. W 2019 roku otrzymał nagrodę konkursu Pictures of the Year International w kategorii Photography Book of the Year za album "Echo".

– W agencji kreacji publicystyki, dokumentu i audycji społecznych TVP będę się zajmował kolaudowaniem materiałów produkowanych przez agencję – potwierdza nam Rigamonti.

Agencja kreacji publicystyki, dokumentu i audycji społecznych powstała w strukturach TVP w 2018 roku. Do jej zadań należy m.in. nadzór nad programami publicystycznymi i społecznymi w ramówkach głównych anten, a także kreowanie filmów oraz cykli dokumentalnych.

Czytaj też: Ministerstwo Cyfryzacji nie przewiduje włączenia KRRiT do koordynowania usług cyfrowych

(MAK, 13.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.