Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 12, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Hucz z Grupy Filmowej Darwin objął stanowisko head of video w MUFU

Marek Hucz jest współtwórcą Grupy Filmowej Darwin i jej kanału na YouTube (screen: YouTube/MagazynPress)

Marek Hucz, współtwórca Grupy Filmowej Darwin, objął w agencji MUFU stanowisko head of video. Zastąpił Ewę Ostrowską-Kunert, która została dyrektorką zarządzającą w tej samej agencji.

– To debiut Marka w agencji kreatywnej, ale nie moglibyśmy wyobrazić sobie na tym stanowisku lepszej osoby niż gość, który od 10 lat tworzy w internecie nagradzane produkcje. Pracę z agencjami poznał od drugiej strony – wierzymy, że pozwoli mu to jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów, a realizowane dla nich produkcje wideo wejdą na jeszcze wyższy poziom – mówi Marcin Rossa, CEO i creative director MUFU.

Czytaj też: Adrian Moliński awansował na account managera w OBTK

Hucz jest współtwórcą Grupy Filmowej Darwin i jej kanału na YouTube, wielokrotnie nagradzanego w konkursie Grand Video Awards.

(AMS, 12.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.