Dział: RADIO

Dodano: Luty 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Głowacka odchodzi z Tok FM. Skupi się na "Radiu Naukowym"

Karolina Głowacka pracę w stacji Tok FM rozpoczęła w 2008 roku (screen: Twitter/KaroGlowacka)

Karolina Głowacka pożegnała się w sobotnim "Poranku Tok FM" ze słuchaczami stacji. Jak zapowiedziała, skoncentruje się teraz na własnym podcaście popularnonaukowym pod nazwą "Radio Naukowe".

"Po 17 latach (!) zdecydowałam się na przerwę od radia na żywo. Dziękuję cudownym Słuchaczom i Słuchaczkom Radia TOK Fm. Dziękuję redakcji, w której mogłam się dziennikarsko wychować. Przyszłam tu jako 19-latka... W najbliższym czasie skupiam się na @radionaukowe. Do usłyszenia!" - napisała Karolina Głowacka na platformie X.

Jak przypomniała dzisiaj redakcja Tok FM, Karolina Głowacka pracę w stacji rozpoczęła w 2008 roku. Specjalizuje się w opowiadaniu o nauce. Jest współautorką trzech książek: "Czy Wielki Wybuch był głośny?" (nagrodzona Złotą Różą 2017), "Kłopoty z Eureką. O co kłócą się fizycy" (z prof. Jean-Pierrem Lasotą), "W czym grzyby są lepsze od ciebie?" (z dr hab. Martą Wrzosek).

"Jak kameleon. Do mikrofonu można mówić cicho" – czyli warsztat radiowy Karoliny Głowackiej. Przeczytajcie tekst z magazynu "Press"

(MAT, 10.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.