Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Odwilż" i trzeci sezon "Skazanej" wiosną w TVN w poniedziałkowym paśmie

W serialu "Skazana" gra m.in. Agata Kulesza (fot. materiały prasowe)

Wiosną w poniedziałkowym paśmie serialowym TVN znajdą się "Odwilż" i kolejny sezon "Skazanej".

Najpierw w marcu na antenie zadebiutuje "Odwilż", a w kwietniu TVN rozpocznie emisję kolejnych odcinków "Skazanej". Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że oba seriale trafią do poniedziałkowego pasma wieczornego.

Czytaj też: "To jest grane" nowym programem Marka Sierockiego w TVP 2. Potwierdziły się doniesienia

Trzecia seria "Skazanej" jesienią 2023 miała już premierę w Playerze. "Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną" – napisano w opisie nowego sezonu, który liczy siedem odcinków. W obsadzie trzeciej serii znaleźli się m.in. Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati") i Adam Woronowicz (Sylwester Hepner).

Serial "Odwilż" opowiada o policjantce prowadzącej sprawę śmierci młodej kobiety. W roli głównej występuje Katarzyna Wajda. W obsadzie znaleźli się także: Bartek Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Małgorzata Gorol, Agnieszka Pilaszewska, Monika Krzywkowska, Piotr Żurawski, Ewa Skibińska i Marcelina Stępkowska. Premierę w HBO Max serial miał wiosną 2022. Pierwszy sezon liczy sześć odcinków. W przygotowaniu jest druga seria.

Czytaj też: Profesjonalista, tylko trochę miękki. Tomasz Kammel potrzebuje telewizji jak powietrza

(MNIE, 10.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.