Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Gessler bez własnego programu, ale pozostaje w Polsacie

Mateusz Gessler wystąpi w czterech z trzynastu odcinków wiosennego sezonu "Ewa gotuje" (fot. materiały prasowe)

Kucharz Mateusz Gessler wiosną nie będzie miał własnego programu w Polsacie i TV 4. Pozostaje jednak w Grupie Polsat Plus. Wystąpi w kilku odcinkach wiosennej serii "Ewa gotuje".

Mimo braku własnego programu Gessler znalazł się w spocie promocyjnym Polsatu na wiosnę 2024. Razem z Ewą Wachowicz promuje w nim program kulinarny "Ewa gotuje", nadawany w Polsacie.

Czytaj też: Profesjonalista, tylko trochę miękki. Tomasz Kammel potrzebuje telewizji jak powietrza

– Mateusz Gessler będzie w czterech odcinkach w tym sezonie programu "Ewa gotuje" – przekazało nam biuro prasowe Polsatu. Wcześniej okazjonalnie pojawiał się już w tym programie.

Jesienią Gessler prowadził w TV 4 "Para do gara. Ona mówi. On gotuje", a we wcześniejszych sezonach był gospodarzem "Hell's Kitchen" w Polsacie. Oba programy nie są kontynuowane.

Mateusz Gessler jest kucharzem, restauratorem i autorem książek kulinarnych. Od wiosny 2016 do wiosny 2021 roku był jurorem w "MasterChef Junior" w TVN. W tej stacji prowadził ponadto m.in. reality show "Drzewo marzeń".

Czytaj też: "To jest grane" nowym programem Marka Sierockiego w TVP 2. Potwierdziły się doniesienia

(MNIE, 10.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.