Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 02, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cztery nowości wiosną w TVN, w tym "The Traitors" i "Drag Me Out"

Prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy" będzie prezenterka i stylistka Malwina Wędzikowska (fot. materiały prasowe)

W wiosennej ramówce TVN znajdą się cztery nowości: "The Traitors. Zdrajcy", "Czas na show. Drag Me Out", "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" oraz "MasterChef Nastolatki". Stacja szykuje kolejną edycję "Mam talent!" i nowe odcinki formatu "Autentyczni".

Formuła "The Traitors" inspirowana jest grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na lojalnych i zdrajców. Ich misją jest dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej - nawet 500 tys. zł.

"Ci którzy grają w grę planszową Mafia wiedzą, że to doskonała i sprawdzona rozrywka, w którą grać można całymi rodzinami i grupami znajomych. Zależało nam, by telewizyjna wersja spełniała tę samą rolę. Program odkrywa wiele tajemnic ludzkiej natury, wciągające jest analizowanie każdego gestu, słowa i zachowania uczestników" - mówi cytowana w komunikacie Lidia Kazen, dyrektorka kanału TVN.

W polskiej wersji programu weźmie udział 24 zawodników. W trakcie gry lojalni muszą jak najszybciej odkryć, kim są zdrajcy i ich wyeliminować podczas codziennych obrad okrągłego stołu.

Zdjęcia do polskiej wersji powstały w belgijskim zamku Mielmont, za jej produkcję odpowiada Jake Vision. Producentem ze strony stacji jest Marta Więch.

Stacja potwierdziła nasze ustalenia. Program będzie nadawany od 28 lutego w środy o 21.35. Poprowadzi go prezenterka i stylistka Malwina Wędzikowska.

Druga z nowości to "Czas na show. Drag Me Out". W formacie celebryci łączą się w pary z artystami drag i rywalizują o stworzenie najlepszych transformacji i występów scenicznych. Zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury - aktorzy Anna Mucha i Andrzej Seweryn (grał drag queen w serialu Netflixa "Królowa") oraz wokalista Michał Szpak. Gospodynią "Czas na show" została piosenkarka Mery Spolsky.

TVN nie ujawnia na razie, w jakim pasmie oglądać będzie można "Czas na show. Drag Me Out".

Wiosną w TVN pojawi się również "MasterChef Nastolatki", czyli nowa odsłona kulinarnego talent show "MasterChef". Obok Doroty Szelągowskiej, Michela Morana i Tomasza Jakubiaka w programie w roli prowadzącego zadebiutuje influencer kulinarny Michał "Rozkoszny" Korkosz. W pierwszych dwóch odcinkach jury spośród kilkudziesięciu chętnych wybierze najlepszą czternastkę, która będzie miała możliwość dalej walczyć o tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków.

Nowy program - "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan. Podejmie ona wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Zarówno Rozenek-Majdan, jak i jej konkurenci muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do zadania. 

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" oparty jest na formacie VRT "Beat me if you can". W TVN emitowany ma być wiosną we wtorki o 21.35.

Agnieszka Woźniak-Starak i prezenter Radia Eska Jan Pirowski poprowadzą 15. edycję programu "Mam talent". Wcześniej gospodarzami show byli Michał Kempa i Marcin Prokop, który znajdzie się w jury programu obok Agnieszki Chylińskiej i debiutującej w tej roli Julii Wieniawy. W składzie sędziowskim nie będą już zasiadać Małgorzata Foremniak i Jan Kliment.

W wiosennej ramówce znajdą się kolejne odcinki programu "Autentyczni", do którego są zapraszane osoby ze spektrum autyzmu. Pod nadzorem profesjonalistów i po merytorycznym przygotowaniu przeprowadzają wywiady z postaciami ze świata polityki, mediów, sztuki. W roli moderatora towarzyszy im aktor Maciej Stuhr.

W TVN wiosną pojawi się też program podróżniczy Marcina Prokopa "Niezwykłe Stany Prokopa". Będzie to czwarty sezon, ale pierwszy, który trafi na główną antenę - poprzednie nadawano w Travel Channel (pierwszy w 2017 roku, drugi w 2018 roku, a trzeci w 2019 roku).

Widzowie zobaczą także trzeci sezon serialu Player Original "Skazana" i produkcję HBO "Odwilż".

(KOZ, MNIE, 02.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.