Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 25, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Czerska przejęła obowiązki dyrektora programowego Radia Łódź

Monika Czerska jest wieloletnią dziennikarką Radia Łódź (screen: Facebook/Radio Łódź)

Dziennikarka Monika Czerska zaczęła pełnić obowiązki dyrektora programowego Radia Łódź - ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że nowe zadania powierzono jej do 30 kwietnia. Czerska z Radiem Łódź jest związana od 1993 roku, m.in. jako autorka serwisów informacyjnych i prowadząca programy publicystyczne.

Wcześniej to stanowisko zajmowała Lidia Lasota, autorka programu katolickiego dla dzieci i rodziców "Ziarno" i komentatorka "Motelu Polska" w TVP 1. W strukturze Radia Łódź dyrektor programowy był też tytułowany redaktorem naczelnym.

Od stycznia likwidatorem Radia Łódź jest Jacek Grudzień, w przeszłości dyrektor TVP 3 Łódź. Wcześniej prezesem spółki był Arkadiusz Paluszkiewicz, który był skonfliktowany z częścią załogi. Związki zawodowe zarzucały mu m.in. wprowadzanie w rozgłośni "atmosfery terroru i zastraszenia".

(MNIE, 25.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.