Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 22, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Goniec.pl szykuje lifting. Chce zdążyć przed debiutem Kanału Zero

Pozyskani przez Goniec.pl dziennikarze przygotowują własne, autorskie formaty

Studio nagraniowe, wieczorny program publicystyczny, autorskie formaty niedawno pozyskanych dziennikarzy, w tym Andrzeja Sołtysika, Mateusza Baczyńskiego i Jakuba Wątora. Redakcja Goniec.pl (Grupa Iberion) szykuje wzmocnienia, które uatrakcyjnią ofertę serwisu w kontekście zapowiadanego na 1 lutego startu Kanału Zero Krzysztofa Stanowskiego.

– Pracujemy nad tym, by przygotować dla naszych widzów jak najatrakcyjniejszą ofertę – mówi Janusz Schwertner, redaktor naczelny portalu. – Chcemy być blisko ich emocji i spraw, które ich interesują. Bardzo ważne będzie dla nas to, by pozostawać z naszymi odbiorcami w stałym kontakcie – dodaje.

Janusz Schwertner: "Najwyższej jakości treści"

Redaktor naczelny Goniec.pl zapewnia, że znakiem rozpoznawczym jego medium będą mocne, bezkompromisowe rozmowy z ludźmi ze świata polityki, kultury czy show-biznesu.

Czytaj też: Stanowski ujawnia nazwiska "Kanału Zero". Za redakcję będzie odpowiadał Mariusz Zielke

– Będzie u nas miejsce na pogłębione dyskusje na ważne tematy, będziemy śledzić i komentować bieżące trendy, a w debatach politycznych zawsze będzie panował u nas pluralizm. Myślę, że potrafimy zaskoczyć i przekonać publikę, że warto zaglądać do nas często i na długo. Pokażemy, że możemy tworzyć najwyższej jakości treści zarówno na naszych portalach, jak i w produkcjach wideo – zapewnia Janusz Schwertner.

Dodaje, że wszyscy nowi dziennikarze, którzy wzmocnili redakcję w ostatnich tygodniach, będą prowadzili własne formaty. – To Andrzej Sołtysik, Mateusz Baczyński, Jakub Wątor i ja. Dla całej naszej redakcji szykuje się ekscytujący czas – mówi redaktor naczelny. Wzmocnieniem portalu ma być również wieczorny format, który w założeniu ma stać się flagowym programem serwisu.

Z ustaleń „Presserwisu” wynika, że nowe formaty będą przygotowywane w nowym studiu nagraniowym, którego aranżacja jest na ukończeniu. A wszystkie nowości mają być wprowadzone przed zapowiadanym na 1 lutego startem Kanału Zero Krzysztofa Stanowskiego.

Czytaj też: Sąd rejestrowy nie wpisał likwidacji Polskiego Radia do Krajowego Rejestru Sądowego

(JF, 22.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.