Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 18, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

15 kanałów FAST od TVN w Playerze. Vod.pl zostanie połączony z Player.pl

Każdy z 15 nowych kanałów FAST, dostępnych tylko w Internecie, oferuje dostęp do programów z biblioteki TVN (fot. materiały prasowe)

18 stycznia portfolio TVN Warner Bros. Discovery powiększyło się o 15 kanałów nowej generacji od TVN w modelu FAST, dostępnych za pośrednictwem platformy Player. Ponadto serwis VOD.pl zostanie połączony z Playerem.

Każdy z 15 nowych kanałów FAST, dostępnych tylko w Internecie, oferuje dostęp do programów z biblioteki TVN. Dzięki nowym stacjom można oglądać wiele odcinków tego samego programu lub serialu z rzędu (binge watching). Te kanały to np. TVN Kultowe seriale, TVN Telenowele czy TVN Prawo i życie.

15 nowych kanałów będzie dostarczanych w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television), która zadebiutowała na światowym rynku streamingowym w ostatnich latach. Reklamy w tych kanałach są emitowane w technologii DAI (Dynamic Ad Insertion).

Ponadto oferta Player poszerzy się o strefę bezpłatną z wybranym kontentem, dostępnym także w modelu catch-up. "Przed nami największe medialne wydarzenie 2024 roku w Polsce – wejście platformy MAX, które wymagało przejrzenia i konsolidacji digitalowego portfolio TVN WBD. W związku z tym zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej zbudować i ugruntować pozycję Playera, włączając ogromny potencjał treści VOD.pl do nowej bezpłatnej strefy Playera. Dostęp do naszych programów będzie dzięki temu łatwiejszy i bardziej intuicyjny" - mówi cytowany w komunikacie Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Wszyscy użytkownicy VOD.pl będą przekierowywani do nowej strefy Playera.

(MNIE, 18.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.