Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 04, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Info wydłużył emisję na żywo, kolejni dziennikarze w ekipie stacji

Prezenterką stacji jest m.in. Aleksandra Kostrzewska (screen: TVP Info)

TVP Info wydłużył nadawanie o godzinę. Na antenie stacji zadebiutowali kolejni dziennikarze.

TVP Info nadaje teraz na żywo od 6 do 23 (z przerwami na magazyny, np. "Całkiem niezła historia"). Początkowo - od reaktywacji stacji pod koniec grudnia - program rozpoczynano o 7, a później o 6.30. Przed zawieszeniem emisji stacja nadawała na żywo też wieczorem po 23. Na razie nie podjęto decyzji o reaktywacji premierowej emisji w tym paśmie (są tam nadawane m.in. powtórki programów TVP 3).

Na antenie TVP Info w roli prezenterek zadebiutowały ostatnio Aleksandra Kostrzewska (wcześniej Rosiak) oraz Justyna Śliwowska-Mróz. Obie w przeszłości pracowały już w TVP. Prezenterką stacji została też Wioleta Wramba, wcześniej związana z Wydarzeniami 24.

Relacje z Niemiec przygotowuje Magdalena Gwóźdź-Pallokat (Deutsche Welle, wcześniej m.in. TVP i Nowa TV), a z Izraela - Diana Skaya (m.in. TVP World). Z kolei reporterem w sejmie jest wieloletni dziennikarz TVP Marcin Czapski.

Do TVP Info przeszła Amelia Panuszko, która została wydawczynią publicystyki. Od połowy 2021 roku była wydawczynią programów publicystycznych w RMF FM.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do TVP mają też przejść Monika Sawka, prezenterka "Wydarzeń" Polsatu, i Edyta Sienkiewicz, wydawczyni "Wydarzeń".

(MNIE, KOZ, 04.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.